Kategoriler
Your Cart

Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir çiçek sektöründe faaliyet göstermenin tecrübesiyle sevdiklerinizi, doğa harikası çiçeklerle buluşturuyoruz. Kalbim Çiçek yeniliği takip eden ve vizyoner tavrı sayesinde, müşteri taleplerine her zaman itina ile hazırlar.


Geniş ürün yelpazemiz arasından oluşturduğunuz siparişinizin ardından firmamızın deneyimli ve dinamik ekibinde hummalı bir çalışma başlar. Gönderiniz, ekibimiz tarafından özenle hazırlanır, son kontrolleri yapıldıktan sonra,  istediğiniz zaman aralığında, belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Tüm sipariş ve teslimat aşamalarında e-posta veya sms aracılığıyla bilgilendirilirsiniz. Kalbim Çiçek kalitesi ve güvencesiyle tüm bursa içi gönderilerinizi, sevdiklerinize kusursuz bir şekilde aynı gün ve belirlediğiniz saatte teslim eder.


Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi birçok özel güne; çiçek, meyve ve tatlılarımızla tanıklık etmekten gurur duyuyoruz. Web sitemizi, çiçeklerinizi ve meyvelerinizi; aranjman, çelenk, buket, vazo gibi birçok tasarım seçenekleriyle kolay ve güvenli yoldan sipariş verebilmenizi sağlayacak detaylarla hazırladık.

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.