Kategoriler
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve Kalbim Çiçek tarafından kayıt edilmemektedir.
Siparişinizin durumunu websitemiz üzerinden hesabınız alalanında yer alan "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek adına dilerseniz sitemizde yer alan iletişim kanallarından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Kredi kartı, banka kartı ve havale/EFT aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Siparişinizde ödeme sayfasına geldiğinizde havale/EFT seçeneği var ise ödemenizi havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Havale/EFT seçeneği yok ise sadece kredi kartı ve banka kartı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfasındaki, e-posta veya Whatsapp destek kanalımızı kullanarak ödeme ile ilgili her konuda bizlerden destek alabilirsiniz.


YENİ SORULARINIZ VARSA;  TIKLAYIN
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.